bebeklerde gaz problemi

13 Nisan 2016

Bebeklerde İdrar ve Kaka Yapamama

Bebeğin İdrar ve Kaka Yapamamasının Sebepleri Nelerdir? Bebeklerde Kabızlık ve Gaz Sorunu Nasıl Önlenir? Anne Sütü Alan Bebekler Günde Kaç Kere Kaka Yapar?

Bebeklerde İdrar ve Kaka Yapamama Sorunu

Henüz yeni doğmuş olan bebekler anne sütüyle beslenmeye başlarlar. Kimi zaman bazı bebekler anne sütüyle beslenemese de bu çoğunlukla böyledir. Anne sütü ise bebekte gaz sorununa neden olabilmektedir. Eğer bebeğin gaz çıkarması sağlanmazsa bebek için çok rahatsız edici olacaktır. Hatta bu durum sağlık sorunlarına da neden olabilmektedir.

DEVAMINI OKU
15 Aralık 2014

Bebeklerde Gaz Problemi

Bebeklerde Gaz Sancısı Neden Olur ve Ne Zaman Geçer? Hangi Besinler Bebeklerde Gaz Yapar? Gaz Sancısını Önleme Yolları Nelerdir?

Bebeğinizin Gaz Problemine Çözümler

Yenidoğan bebeklerin gaz problemi onların büyük sancılar çekmesine ve sizin uzun geceler uykusuz kalmanıza neden olmaktadır. Küçük bebeklerin gaz problemini çözmek için özellikle nedenlerini bulabilmek, sorunları kökünden çözebilmek için çok önemlidir.

DEVAMINI OKU
09 Aralık 2014

Bebeklerde Gaz Problemleri ve Çözümü

Bebeklerde Gaz Sancısı Neden Olur? Bebeklere Gaz Yapan Yiyecekler Hangileridir? Bebeklerde Gazı Önlemek İçin Neler Yapılmalı?

Bebeklerde Görülen Gaz Sorunları

Bebeklerde gaz sorunu pek çok farklı nedenle ortaya çıkar ve bebeği sürekli olarak huzursuz olarak mutsuz olmasını sağlar. Özellikle anne babalar bu durumda birşey yapamadıkları için bebeklerinin bu sancıyı çekmesine göz yummak zorunda kalırlar. Üstelik bu durum bebeğin tüm uyku düzenini ve beslenme alışkanlıklarını bozan bir durumdur.

DEVAMINI OKU