bebeklerde gaz sancısı

30 Kasım 2016

Bebeklerde Gaz Sancısı Nasıl Giderilir?

Bebeğin Gazı Olduğu Nasıl Anlaşılır? Bebeklerde Gaz Sancısı Ne Zaman Geçer? Bebeklerde Gaz Neden Olur ve Nasıl Önlenebilir?

Bebeklerde Gaz Sancısı Nasıl Giderilir?

Yeni doğan birçok bebeğin yaşadığı, anne babaların korkulu rüyası haline gelen bir durumdur, bebeklerde gaz sancısı. Çünkü, bebeklerin doğumdan sonra, mide, bağırsak sistemleri henüz gelişmemiş ve yetişkinlerdeki gibi sindirime yardımcı enzimler gerekli işlevlerini yapamamaktadır.

DEVAMINI OKU
19 Aralık 2014

Yenidoğan Bebeklerde Görülen Rahatsızlıklar

Bebeklerde Sık Rastlanan Rahatsızlıklar Hakkında Bilgiler

Bebeklerde Sık Görülen Hastalıklar

Yenidoğan bebekler bağışıklık sistemleri henüz gelişmemiş olduğu için çok sık hastalanırlar ve bu hastalıklar anne, babaları korkutur. Ancak bebeklerin normal gelişim süreci içerisinde geçirmesi normal olan bazı hastalıklar bulunmaktadır. Yenidoğan bebeklerde sık görülen hastalıkları birlikte inceleyelim.

DEVAMINI OKU
15 Aralık 2014

Bebeklerde Gaz Problemi

Bebeklerde Gaz Sancısı Neden Olur ve Ne Zaman Geçer? Hangi Besinler Bebeklerde Gaz Yapar? Gaz Sancısını Önleme Yolları Nelerdir?

Bebeğinizin Gaz Problemine Çözümler

Yenidoğan bebeklerin gaz problemi onların büyük sancılar çekmesine ve sizin uzun geceler uykusuz kalmanıza neden olmaktadır. Küçük bebeklerin gaz problemini çözmek için özellikle nedenlerini bulabilmek, sorunları kökünden çözebilmek için çok önemlidir.

DEVAMINI OKU
09 Aralık 2014

Bebeklerde Gaz Problemleri ve Çözümü

Bebeklerde Gaz Sancısı Neden Olur? Bebeklere Gaz Yapan Yiyecekler Hangileridir? Bebeklerde Gazı Önlemek İçin Neler Yapılmalı?

Bebeklerde Görülen Gaz Sorunları

Bebeklerde gaz sorunu pek çok farklı nedenle ortaya çıkar ve bebeği sürekli olarak huzursuz olarak mutsuz olmasını sağlar. Özellikle anne babalar bu durumda birşey yapamadıkları için bebeklerinin bu sancıyı çekmesine göz yummak zorunda kalırlar. Üstelik bu durum bebeğin tüm uyku düzenini ve beslenme alışkanlıklarını bozan bir durumdur.

DEVAMINI OKU