diyet

03 Ekim 2017

Pirinç Lapası Diyeti

Pirinç Lapası İle Zayıflanır Mı? Pirinç Lapası Diyeti Nedir, Nasıl ve Kaç Gün Yapılır? Zayıflatan Pirinç Lapası Tarifi ve Dikkat Edilecek Konular

Pirinç Lapası Diyeti

Pirinç pilavı dendiği zaman çoğumuzun ağzı sulanır. Ne harika yemektir pirinç pilavı üstelik nohutlu ve tavukluysa kola kolay kimse hayır diyemez! Ancak kimse sorsak pirinç pilavı kilo aldırır der. Fakat pirinci pişirme şekliniz içine koyduklarınız pirinci kilo aldıran ya da kilo verdiren bir besin haline getirir. Bu yazımızda sizlere pirinç lapası diyeti hakkında bilgi vereceğiz.

DEVAMINI OKU
13 Nisan 2017

Bahar Aylarında Kilo Vermenin Yolları

Bahar Aylarında Zayıflamak İçin Neler Yapılmalı Nasıl Beslenmeli, Bahar Diyeti Nasıl Olmalı? Yaza Hazırlık ve Baharda Fit Görünmek İçin Zayıflama Tüyoları

Bahar Aylarında Nasıl Zayıflanır?

Yazın habercisi olan bahar yaklaştığında yazlık ve baharlık kıyafetler dolaplardan çıkarılır. Ancak bu kıyafetlerin içine girmek için fit olmanız gerekir. Kış boyunca fazla hareket etmeyen vücudunuz 4-5 kilo almıştır. Bu kiloları derhal vermeniz gerekmektedir.

DEVAMINI OKU
05 Ocak 2016

Diyet Yapmadan Nasıl Kilo Verilir?

Diyet Yapmadan Kilo Vermek Mümkün Mü? Sağlıklı Kilo Vermenin Yolları Nelerdir? Diyet Yapmadan Kilo Vermek İçin 6 Altın Kural

Diyet Yapmadan Kilo Vermenin İpuçları

Diyet yapmadan kilo vermek için dikkate alınması gereken en önemli şey beslenme düzenidir. Aç kalmadan, bunalmadan ve can sıkan listelere uymak zorunda kalmadan yeterli ve dengeli bir şekilde beslenerek fazla kilolarınızdan kurtulmanız mümkün olacaktır.

DEVAMINI OKU
08 Ekim 2015

Hamilelikte Diyet Yapılır Mı?

Hamilelik Döneminde Diyet Yapmak Zararlı Mı? Gebelikte Sağlıklı Beslenme ve Kilo Alımı Nasıl Olmalı?

Hamilelikte Diyet Yapılır Mı?

Gebelik süreci, hanımların vücudunu deforme ettiği için, gebelik boyunca yediklerine ve içtiklerine dikkat ederler. Özellikle şeker rahatsızlığı olan hanımların, gebelik sürecinde şeker içeren yiyecek ve içeceklerden kaçınması gerekir. Doktorlar, hamilelikte diyet yapılmasını tavsiye etmezler.

DEVAMINI OKU
21 Haziran 2015

Polikistik Over Sendromunda Kilo Alımı

Polikistik Overde Kilo Alımı Sağlığı Nasıl Etkiler? Polistik Over Hastaları Kilo Vermek İçin Nasıl Beslenmeli?

Polistik Overda Kilo Alımı ve Polistik Over Diyeti

Polistik over sendromu, kadınlarda var olan hormonal dengesizlikler sonucunda ortaya çıkan bir durumdur. Günümüzde sıklığı olarak göze çarpan bu sendrom, kilo alımının hızlanmasıyla tespiti kolay bir rahatsızlıktır.

DEVAMINI OKU
30 Ocak 2015

Doğumdan Sonra Hızlı Kilo Verme Yöntemleri

Doğum Sonrası Diyet Yapmadan Kilo Verme Yöntemleri

Doğumdan Sonra Hızlı Kilo Verme Yöntemleri

Hamilelik dönemi vücudunuzun tüm hormonel yapısının değişime uğradığı bir dönem olduğu için bu dönem içerisinde vücudunuzda pek çok değişim gözlemlenir ve bunlardan en çok dikkat çekici olan ise hamilelikte alınan kilolardır.

DEVAMINI OKU
21 Ocak 2015

Göbek Yağlarını Eriten Diyet

Göbek Yağlarını Eriten Diyet Programı

Göbek Yağlarını Eriten Diyet

Göbek bölgesinde yer alan yağlar en zor eriyen yağlardır. Özel egzersizler veya diyet programları uygulanmadığı sürece en zor eriyen bölge göbek bölgesidir. Sizler için hazırlamış olduğumuz 3 günlük diyet programı ile kısa süre içerisinde göbek bölgenizdeki yağlardan kurtulabileceksiniz.

DEVAMINI OKU
14 Ocak 2015

Çikolata Diyeti ile Zayıflama

1 Haftalık Çikolata Diyeti

Çikolata Diyeti

Çikolatadan vazgeçemeyenler müjde! Hem çiloata yiyip hem de diyet yapmak artık mümkün. Çikolata diyeti programı sayesinde kan şekeriniz düşmeden çikolata yiyerek mutlu bir şekilde diyetinizi uygulayabileceksiniz.

 

Çikolata Diyeti Programı

1.

DEVAMINI OKU