diyet listesi

21 Ocak 2015

Göbek Yağlarını Eriten Diyet

Göbek Yağlarını Eriten Diyet Programı

Göbek Yağlarını Eriten Diyet

Göbek bölgesinde yer alan yağlar en zor eriyen yağlardır. Özel egzersizler veya diyet programları uygulanmadığı sürece en zor eriyen bölge göbek bölgesidir. Sizler için hazırlamış olduğumuz 3 günlük diyet programı ile kısa süre içerisinde göbek bölgenizdeki yağlardan kurtulabileceksiniz.

DEVAMINI OKU
14 Ocak 2015

Çikolata Diyeti ile Zayıflama

1 Haftalık Çikolata Diyeti

Çikolata Diyeti

Çikolatadan vazgeçemeyenler müjde! Hem çiloata yiyip hem de diyet yapmak artık mümkün. Çikolata diyeti programı sayesinde kan şekeriniz düşmeden çikolata yiyerek mutlu bir şekilde diyetinizi uygulayabileceksiniz.

 

Çikolata Diyeti Programı

1.

DEVAMINI OKU
10 Ocak 2015

3 Günde 3 Kilo Verdiren Diyet

3 Günde Kolay Yoldan 3 Kilo Verdiren Diyet Listesi

 

3 Günde 3 Kilo Verdiren Diyet Listesi

Bazı durumlarda çok kısa süreler içerisinde hızlı şekilde kilo vermemiz gerekebilir, bu gibi durumlarda şok diyet programları uygulanmaktadır.

DEVAMINI OKU
01 Ocak 2015

Akdeniz Diyeti

Akdeniz Diyeti Hakkında Bilgiler

Akdeniz Diyeti

Akdeniz diyeti sağlıklı bir yaşam programıdır ve özellikle kalp damar sağlığı açısından çok etkili sonuçları bulunmaktadır. Sağlıklı bir yaşam elde etmenizin yanı sıra 1 ay düzenli şekilde uygulandığında 5 kilo ile 20 kilo arasında kilo verdirmeye yardımcıdır.

DEVAMINI OKU
30 Aralık 2014

4 Günlük Selülit Diyeti

4 Günde Selülitlerden Kurtulun

4 Günlük Selülit Diyeti

Selülülitlerden kurtulmak diyet listeleri ne kadar uygulanırsa uygulansın ve kilo verme süreci ne kadar başarılı olsada, bundan bağımsız olarak işleyen bir durumdur. Selülitler kilo alındığında oluşur ancak kilo verildiğinde çoğu kez kaybolmaz ve basen, kalça bölgelerine yerleşerek kötü bir görünüme neden olur.

DEVAMINI OKU