kilo vermenin yolları

13 Nisan 2017

Bahar Aylarında Kilo Vermenin Yolları

Bahar Aylarında Zayıflamak İçin Neler Yapılmalı Nasıl Beslenmeli, Bahar Diyeti Nasıl Olmalı? Yaza Hazırlık ve Baharda Fit Görünmek İçin Zayıflama Tüyoları

Bahar Aylarında Nasıl Zayıflanır?

Yazın habercisi olan bahar yaklaştığında yazlık ve baharlık kıyafetler dolaplardan çıkarılır. Ancak bu kıyafetlerin içine girmek için fit olmanız gerekir. Kış boyunca fazla hareket etmeyen vücudunuz 4-5 kilo almıştır. Bu kiloları derhal vermeniz gerekmektedir.

DEVAMINI OKU
05 Ocak 2016

Diyet Yapmadan Nasıl Kilo Verilir?

Diyet Yapmadan Kilo Vermek Mümkün Mü? Sağlıklı Kilo Vermenin Yolları Nelerdir? Diyet Yapmadan Kilo Vermek İçin 6 Altın Kural

Diyet Yapmadan Kilo Vermenin İpuçları

Diyet yapmadan kilo vermek için dikkate alınması gereken en önemli şey beslenme düzenidir. Aç kalmadan, bunalmadan ve can sıkan listelere uymak zorunda kalmadan yeterli ve dengeli bir şekilde beslenerek fazla kilolarınızdan kurtulmanız mümkün olacaktır.

DEVAMINI OKU
18 Eylül 2015

Kilo Aldıran Beslenme Hataları

Sağlıklı Kilo Vermenin Yolları Nelerdir? Kilo Vermek İsterken Sıklıkla Yapılan Hatalar Hangileridir?

Kilo Aldıran Beslenme Hataları

Kilo kaybı konusunda bilinmesi gereken en önemli husus fazla yağların vücuttan atılması konusudur. Yani baskül üzerinde kilo kaybetmek, sağlıklı bir şekilde kilo verildiği anlamına gelmez. Sağlıklı ve kalıcı bir şekilde kilo vermek için kasların aksine vücuttaki yağların eritilmesi gerekmektedir.

DEVAMINI OKU