Göğüs Büyüten Bitkisel Yağlar

30.01.2015
130
Göğüs Büyüten Bitkisel Yağlar

Göğüsleri Doğal Şekilde Büyüten Yağlar

Bayanların ortak isteği dik ve büyük göğüslere sahip olabilmektir. Genç yaşlarda daha dik ve diri olarak gözlemlenen göğüsler yaşın ilerlemesiyle birlikte eski formlarını kaybetmektedir. Ancak göğüslerinize iyi bir bakım ve doğal uygulamalarla bu süreci çok daha fazla uzatabilirsiniz.

Göğüsleri doğal yollarla dikleştirebilmek için özellikle doğal yağlarla göğüslerinize masaj uygulamak östrojen hormonunu tetikleyerek göğüslerinizin daha dik ve büyük olmasını sağlamaktadır.

Bu yağları masaj uygulamalarıyla göğüslerinize uyguladığınız taktirde yaklaşık olarak 2 bedene kadar göğüslerinizi büyütebileceksiniz.

 

Göğüs Büyüten Yağlar Hangileridir?

Göğüsleri Büyüten Hodan Yağı Uygulanışı

* Hodan yağı içerisinde dolgunluk etkisi bulunan pek çok kozmetik ürünün içerisinde bulunan bir bileşendir ve düzenli olarak her gün göğüslerinize masah yaparak uyguladığınızda dolgunluk ve büyüme sağlar.

 

Göğüsleri Büyüten Karaüzüm Çekirdeği Yağı

* Toparlayıcı özelliği bulunmaktadır ve sarkmalara karşı çok etkilidir. Bu özellikleri sebebiyle toparlayıcı kremlerin içerisinde bol miktarda bulunmaktadır. Günlük düzenli uygulanışı sayesinde göğüslerin dikleşerek dirileşmesini sağlamaktadır. Kara üzüm çekirdeği yağı uygulanışı sırasında eşit miktarlarda portakal yağı ile karıştırıldığında etkileri çok daha fazlalaşmaktadır.

 

Göğüslerinizi Büyütmek İçin Portakal Yağı Maskesi Uygulanışı

Portakal yağı maskesinin sadece göğüsler üzerinde değil vücudun tamamında kan dolaşımını arttırıcı etkileri bulunmaktadır ve bu nedenle göğüs bölgelerinde dikleşme ve dirileşmeler meydana getirmektedir. Ayrıca göğüslerde yaşa bağlı olarak deforme olan bölgelerin onarılmasına yardımcı olmaktadır.

 

Portakal Yağı Maskesi Yapılışı

* 2 Çay kaşığı kadar çörek otu yağı ve 1 çay kaşığı kadar portakal yağı ile yaklaşık olarak 1 çay kaşığı kadar mersin yağı bir kap içerisinde çok iyi karışacak şekilde çırpılır. Hazırlamış olduğumuz bu karışımımızı özellikle göğüs bölgelerimize ve kan dolaşımımızın hızlanmasını istediğimiz bölgelerimize geceleri yatmadan önce uyguluyoruz. 1 Ay kadar süre içerisinde düzenli uygulandığında göğüslerinizi yaklaşık olarak 2 beden kadar büyütebileceksiniz.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.