Gülsha:Gülden gelen güzellik

15.08.2018
66
Gülsha:Gülden gelen güzellik

Gül suyu en çok kullanılan doğal güzellik ürünlerinden biridir. Tarih boyunca güzelliği hikayelere konu olmuş kadınların hemen hemen hepsi, gül suyu kullanmıştır Çoğu kozmetik ürününün vazgeçilmez öğesi olan Rosa Damascena gülü tüm dünya tarafından tanınır. Kendinizi bu gülün kokusuna bıraktığınızda, rahatladığınızı hissedebilirsiniz çünkü hem kokusuyla hem de suyuyla, eşsizdir.

Isparta gülü olarak da bildiğimiz Rosa Damascena, çok nadide bir gül türüdür ve gül suyu ve gül yağı elde etmek için, sıklıkla tercih edilir. Yılda bir kere Mayıs ile Haziran ayları arasında hasadı yapılır.

Gülsha gül suyu üretmek için toplanan güller, damıtma fabrikasına getirildiğinde, zaman kaybetmeden damıtma işlemi başlar. Güller canlılığını yitirmeden kazanlara doldurulur, aşağısındaki su kaynayınca, buhar yukarı çıkar ve güller kendi suyunu bırakır. Damıtma işlemi tamamen doğal bir prosedürdür. Ortalama 1 ila 2 saat içerisinde gül suyu elde edilir. Geriye kalan yapraklar, gübre olarak tekrardan toprağa karıştırılır.

Gülsha tam gül suyunu, cildinizi nemlendirmek, sıkılaştırmak ve temizlemek için kullanabilirsiniz. Doğal içerikli bir üründür, renklendirici, parfüm, sls ve paraben içermez. Tüm doğallığıyla şişelenir. Gulsha tam gül suyu içerisinde gülün yağı ayrıştırılmadan üretilmiştir bu doğal yağ nedeniyle, cildinizi nemlendirir ve besler.

Gülsha gül suyu, tüm cilt tipleri için kullanılabilir. Her yaş grubunun kullanımına uygundur. Kadınlar için olduğu kadar erkeklerin de kullanımına uygundur, cildi nemlendirir, gözenekleri sıkılaştırır, temizler, traş sonrası bakımı olarak kullanılabilir.

www.gulsha.com.tr/urunler/tam-gul-suyu-sprey/

Doğal gül yağı içerdiğinden, kuru ciltler için mükemmel bir nemlendiricidir ve yağlı bir his bırakmaz. Yağlı ciltler için ise, dengeleyici bir etkiye sahiptir. Makyaj öncesi yüzünüze ve boynunuza Gülsha tam gül suyu sürebilir ve sonrasında makyajınızı yapabilirsiniz.

Sadece bir miktar gül suyunu, bir top pamuğa dökün ve hafifçe tampon hareketlerle ve sürtmeden cildinize uygulayın. İsterseniz elinize döküp, yanaklarınıza ve alnınıza, aynı şekilde tampon olarak uygulayabilirsiniz. Çok az miktarda doğal yağ içerdiği için gözenekleri tıkamaz.

Piyasadaki diğer kimyasal ürünler yerine doğal Gülsha tam gül suyu kullanarak, eksiksiz bir cilt bakımı yapmış olacaksınız. Gün içinde serinlemek için, buzdolabından çıkardığınız gül suyunu yüzünüze ve boynunuza sürebilirsiniz. Tek bir ürün, tüm bu güzellikleri size sunabilir.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.