Hamile Giyim

25.07.2019
180
Hamile Giyim

 

Hiç şüphesiz ki hamile giyim dendiğinde ilk akla gelen rahatlık ve konfordur. Yanı sıra hamile kıyafetlerinin natürel dokularda olması ve kimyasallardan uzak tasarlanması gerekir. Hamile kıyafetlerinin tene hava aldıran hafif dokularda olması ise bayanların ihtiyaç duyduğu en büyük özelliklerdendir. 

Ama tüm bu özellikler hamile bayanların şık olmayacağı anlamına da gelmez. 
https://www.e-gebe.com sitesine girdiğinizde hamile bayanlar için tasarlanmış olan tüm hamile giyim ürünlerinde bu özellikleri bir arada bulabilirsiniz. Böylelikle son derece sağlıklı ve şık hamile kıyafetleriyle hem siz, hem de bebeğiniz huzurlu vakitler geçirebilirsiniz. Kimyasallardan ve sağlığa zararlı olan tehlikeli boyalardan uzak standartlarda tasarlanan bu kıyafetler, teninize hava aldıracağından kendinizi her ortamda tüy gibi hafif ve rahat hissedebilirsiniz. Ayrıca aynalara baktığınızda da her hamile kadından daha şık olduğunuzu fark edeceksiniz.

E Gebe İle Kısıtlı Hamile Kıyafetlerine Son!

Hamileliğin korkutucu yanlarından biri de gebelik süresince kısıtlı kıyafet seçeneklerine hapis olarak belli başlı ürünleri giymek zorunda kalmaktır. Oysaki E-gebe.com sayfalarında sayısız kıyafet çeşidi sizi karşılayacak. Sonsuz doku, desen ve renk skalasındaki bu parçalar gerek tek parça, gerekse de iki parça alternatifleriyle sizi şıklık ve konfor içinde sarmalayacaktır.

İki parça kıyafetlerde istediğiniz boy bitişinde noktalanan renk renk bluz seçenekleri, gömlek ve tunik çeşidi sizi karşılarken, spor hamile giyim ürünlerinde ise; skinny, bol paça hamile blue Jeanları, yırtık kot modelleri, boy friend hamile Jean modelleri açık/ koyu renk alternatifleriyle sizleri selamlayacak.

Zengin Kombin Seçeneği

Ayrıca soğuk Kış aylarında anne adaylarını sıcacık ve yumuşacık sarmalayacak olan zengin renk seçeneğindeki hamile kazak modellerine, hırka modellerine, tek parça abiye ve spor elbise modellerine de sayfalarımızdan ulaşabilirsiniz. Sadece bu kadar mı? … Elbette hayır! …

Hamileler için son trendlere yönelik çizgi ve kesimlerde tasarlanmış mont ve kaban modelleri, tayt, şort ve tulum ve salopet modelleri, triko, tişört, iç giyim ürünleri, mayo ve organik hamile giyim ürünleri de seçenekleriniz arasında olacaktır. Ayrıca emzirme kategorisinde yer alan ürünlerle de bebeğinizi konfor içinde emzirebileceğiniz pratik kıyafetlere kavuşabilirsiniz.

Markalar kategorisini ziyaret ettiğinizde ayaklarınızı yumuşacık kavrayacak ayak ergonomisine uygun ortopedik hamile terlik ürünlerine ulaşabilirsiniz. Organik giyim kategorisinde ise sizler için özel olarak tasarlanmış olan son derece sağlıklı  0 pamuklu ürünleri bulabileceksiniz. Tüm bu ürün çeşitliliğine e-gebe.com   sayfalarından erişebilirsiniz.

 

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.