Japon Style Modası

16.02.2015
77
Japon Style Modası

Japon Style Modası

Son yılların ve dönemlerin en moda akımlarından bir tanesi Japon style modası olarak dikkatleri üzerine çekiyor. Özellikle dünya üzerinde çok büyük yankılanmaları olan Japon style akımı ülkemizide etkilemiş gibi görünüyor. Özellikle çok büyük giyim mağazaları bu tür ürünleri kolaksiyonlarına dahil etmeye başladı. uzunca bir süre daha revaçta olacak Japon style modası üzerine bir araştırma yapmalı ve sizlerde dolabınıza, kendinize uygun bir kaç parça dahil etmelisiniz.

Japon style modası erkeklerin de tercih ettiği ve beğendiği bir akım olarak dikkat çekiyor. Özellikle spor giyinmeyi seven ve tercih eden erkekler Japon style trendlerini yakından takip ediyor ve uyguluyorlar. Japon style modası içerisinde en çok dikkati çeken ürünler ise, yandan fermuarlı ceketler, aynı şekilde yandan fermuarlı kapuşonlular, manşet yakalı slim fit gömlekler gibi pek çok karakteristik tarza sahip ürün yer alıyor.

Japon style ürünleri sadece spor giyim değil gündelik giyimde de pek çok farklı kombin içerisinde değerlendirilebilen günlük hayatın vazgeçilmezleri arasında yerlerini almaya başladılar bile. Ayrıca iddialı bir tarz olduğu için çok fazla dikkat çekiyor ve fark yaratmanıza yardımcı oluyor.

Sadelik ve şıklıklıktan ödün vermeyen Japon style akımı tüm giyim tarzlarında dişiliğinizi vurguluyor.

Kadın giyiminde şifon gömlek ve ceketler,sade ve şık blazerlar,iddialı mini elbise ve etekler;spor giyim kategorisinde de yandan fermuarlı,kapuşonlu slim fit model montlar,trençkotlar ön plana çıkıyor.

İlk olarak giyim tarzı olarak çıkan bu akım son zamanlarda çeşitli aksesuarlar ile dünya çapında yayılmaya devam ediyor.Son olarak Japon style saatler,tokalar,çanta ve kemerler,platform topuklu ayakkabılar Japon Style takipçileri için vitrinlerde yerini almaya başladı.

Sizlerde bu yeni akımın takipçisiyseniz ve bu akımı beğeniyorsanız neden hem şık hem de kaliteli ürünlere sahip olmayasınız ki?

Ayrıca Japon style ürünlerin fiyatlarıda çok ekonomik ve avantajlı. Günümüz dünyasında artık her şey dış görünüşle mümkün hale geliyor. ne kadar iyi görünür ve etkileyici bir yapıda olursanız, toplum üzerinde bir o kadar etkin bir rol oynama fırsatı buluyorsunuz. Bu nedenle Japon Style gibi farklı ve yeni trendlerin takip edilmesi ve uygulanması çok önemli bir rol oynuyor. Bazılarımız için iddialı bir tarz olan Japon Style trendi sizin içinde fazla iddialı ise ancak trendi yakından takip etmek istiyorsanız, sizlerde belki bir kaç ufak parça ile bu akımı üzerinizde taşıyabilirsiniz. Özellikle Japon style gömlekler, Japon style eşofman altları ve kapşonlular çok moda ve revaçta. Yani 2015 Japon style modasını incelemeli ve hoşunuza gidecek ve tarzınızla örtüşen bir kaç modeli dolabınıza dahil etmelisiniz.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.